14 квітня 2022
Нові управлінські рішення компанії FS Group під час воєнних дій
Інтелектуальна агенція TransformWISE створює середовище для розробки та ухвалення управлінських рішень у новому контексті під час воєнних дій.

Цього разу ми співстворювали із вендором продуктів інформаційної безпеки FS Group.

Деякі відкриті результати обговорення з цього питання:

1. Хоча на полі кібербезпеки України сьогодні досить гаряче, а потреба у професіоналах відчувається як ніколи, проте необхідність у пошуку нових ринків залишається мегаактуальною.

2. Досвід українських кібер-ветеранів набуває нового сенсу в світі. Взагалі, ми бачимо реальне народження бренду «Made in Ukraine». Ми не маємо втратити цей шанс, повинні реально довести всьому світові власну цінність, як це зробили наші військові. А кожна цінність має свою ціну, ми за неї вже заплатили багато.

3. Візійний маніфест компанії залишається без змін, але існуюча бізнес-модель при виході на нові ринки потребує трансформації в частині створення та донесення ціннісної пропозиції. Ролі клієнтів, так само, проходять процес особливого налаштування: інколи, продукт, який надавали на локальному ринку, трансформується в три різних із більш детальним дизайном по клієнтським потребам. Отже, відбувається перехід на новий, більш складний рівень управління бізнесом.

Економічний фронт підтримує воєнний. Не треба чекати, коли «все закінчиться».

"Твори там, де Ти є". © Едуард Ахрамович.

Визволення можна отримати, але свою свободу треба здобути!


FS GROUP — українська компанія з кібербезпеки завтрашнього дня: від попередження до оперативного реагування та розкриття кіберінцидентів. Клієнтами компанії є великі підприємства, державні установи та бізнес-компанії України та світу.