21 квітня 2022
TransformWISE про творчий бізнес на полі Executive Education в нових умовах
Інтелектуальна агенція TransformWISE продовжує робити рішення на стратегічному фронті. На цей раз, ми звернулися з питаннями до себе, щоб усвідомити, як нашому бізнесу, що працює на полі Executive Education та практики реалізації управлінських рішень, жити в нових умовах.

Деякі з думок про творчий бізнес в умовах війни:

1. ОСМИСЛЕНЕ ВОЛОНТЕРСТВО. Майже всі українці допомогають своїй Батьківщині у боротьбі з ворогом, багато хто змінив свою спеціалізацію «до перемоги», решта знаходить можливості підтримки ЗСУ на своєму місці. Влучний слоган «Твори там, де Ти є» від клієнта TransformWISE, власника та Генерального продюсера групи компаній ARTNation, Едуарда Ахрамовича, влучно характеризує сенс дій нашої компанії сьогодні. Крім щомісячної фінансової допомоги військовим через фонд «Повернись живим» / Oleg Karpenko, яку ми започаткували ще до війни, TransformWISE прискорює переосмислення бізнес-моделей своїх клієнтів в нових умовах. Ми займаємося тим, що вміємо робити найкраще і цим допомагаємо наблизити нашу перемогу.

2. СТРАТЕГІЯ В НОВОМУ КОНТЕКСТІ. Ми свідомі того, що наші продукти в Україні зараз не в пріоритеті. Так, контекст має значення й управлінські рішення творяться саме в ньому. Хоча ми й отримали в поточному місяці попереднє замовлення на навчальний продукт від досить відомої компанії в Україні, але ми розуміємо, що це радше виключення, ніж правило на сьогодні. Ми працюємо над створенням доданої цінності для існуючих клієнтів-друзів TransformWISE і шукаємо прикладення зусиль на нових ринках. Ми вже мали успішний досвід на американському континенті минулого року, тож, варто продовжувати. Наші військові блискуче розвінчали міф «комплексу меншовартості», тепер справа за рештою українців.

3. РЕАЛІЗАЦІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ. Ми не покинули ідею видання першого в Україні перекладу українською мовою книги про бізнес-екосистеми Рона Аднера «The Wide Lens» / «Широким поглядом». Так, війна порушила наш графік і звичний уклад, але не зможе позбавити нас рухатися до обраної мети. Книга обов’язково вийде, ми спільно над цим працюємо з командою «Лаборатрії» Антона Мартинова.

Ми залишаємося вірними своїй над-меті, ми рухаємося далі в новому контексті, бо «навіщо нам перемога, коли не буде освіченої нації»? / У.Черчиль