20 грудня 2021
Створення Metavsesvit креативної компанії Art Nation
«У контенту немає меж. Це як всесвіт, який завжди прагне розширення». У цьому переконаний Едуард Ахрамович, генеральний продюсер креативної компанії Art Nation, який взяв участь у стратегічній сесії 20 грудня. Партнером по стратегічному мисленню виступила Агенція стратегічних рішень TransformWISE.

Ім'я Едуарда не настільки популярне, як створені ним бренди-Metavsesvity: GAPCHINSKA, Prima Maria, Козаки, Гусак, Dyvooo, Зла дівчинка, Капітан Врунгель і Острів скарбів. Серед партнерів його компанії: спадкоємці мисткині Марії Примаченко, зірки українського шоу-бізнесу Ольга Полякова та Олег Винник, великі національні мережі АТБ-маркет, Епіцентр, Watsons, Алло, компанії Danone, Vitmark, Біосфера та багато інших.

Його головна майстерність – знаходити таланти та максимально їх монетизувати. І при цьому створювати унікальний wow product з відмінним співвідношенням ціни та якості. Менеджмент талантами у Art Nation – не скоротити ціну, а примножити її за рахунок додаткової емоційної цінності для споживачів, які отримають унікальний клієнтський досвід. Принцип підбору такого wow content – позитивний герой «з людським обличчям», який вже є популярним, або піднімається на хвилю популярності (stars transformation). І тут дуже важливо відчути цей талант та швидко зреагувати.

Разом з TransformWISE ARTNATION.GLOBAL отримала можливість разом сформувати ключові стратегічні концепти:

· стратегічний задум, в якому розгортається ідея створення METAVSESVIT;
· стратегія створення клієнтської цінності визначених клієнтів в екосистемній взаємодії;
· побудовано бізнес-модель.


ART NATION – міжнародна компанія, яка спеціалізується на ефективних маркетингових рішеннях, є лідером у сфері ліцензування брендів, продюсування анімації, AR-контенту і акцій лояльності. Компанія забезпечує створення креативного і емоційного контенту на 360°, інтегрує його в широкий спектр маркетингових послуг — товарне ліцензування, програми лояльності, власна торгова марка, промокампанії та інше.