ОсвітнійПростір
Ми віримо, що головна зброя управлінця – це його мозок, а точніше – спроможність дисципліновано і системно мислити.
Ми розробляємо навчальні продукти в сфері лідерства, стратегії та трансформаційних змін. Виходимо на новий рівень управління разом із власниками, топ-менеджерами та лідерами думок в компанії. Навчаємося через кейс-метод та інтерактивні лекції.
СТРАТЕГІЯ
ЛІДЕРСТВО
ЗМІНИ
Ми створюємо навчальне середовище, в якому вивчаємо та осмислюємо різні лідерські концепції (стратегічне, трансформаційне, етичне лідерство та інші). В результаті управлінець має розробити свою власну модель з метою реалізації стратегії компанії.
Ми досліджуємо різні підходи до стратегій через управлінські кейси, вивчаємо досвід успіхів і провалів інших компаній та зрештою виходимо на власну розробку – стратегічний вибір організації.

Через навчання приходимо до цілісного розуміння клієнтських та продуктових стратегій, стратегій створення ключових процесів та стратегій складності та екосистемних підходів.
Ми вивчаємо та розробляємо концепції організаційних трансформацій з фокусом на культурний підхід і способи організаційної підтримки процесу ведення змін.
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
ФОРМАТИ ПРОГРАМ
Корпоративне навчання
Ми розробляємо навчальні програми стратегічного рівня під потреби конкретного замовника. Участь в програмі можуть взяти лише погоджені представники компанії. Програма реалізується через модульний формат (1-3 дні в модулі). Про цілі, тривалість та інтенсивність навчання домовляємося окремо в кожному проекті.
Відкриті програми
Пропонуємо серію програм у сфері лідерства, стратегії та трансформаційних змін для ширшої аудиторії управлінців, які прагнуть реалізувати якісні зміни в своїх компаніях. Навчання відбувається в оффлайн форматі відповідно до заявленого дизайну конкретної програми.
Інтелектуальне дозвілля
Короткі по часу (1,5-2 години) розвиваючі продукти в онлайн форматі. Націлені на розкриття обраної теми через рефлексію над фільмом, книгою або витвором мистецтва. Участь в заняттях можуть взяти всі зацікавлені.