29 січня 2021
Спекотний січень
Початок року дійсно видався гарячим. Ми встигли продовжити проект стратегічної трансформації ДП Caparol Ukraine . Взяли участь в навчальній програмі «Школа управління будівельними проектами ProPM» з авторським курсом Володимира Павелка «Ведення стратегічних змін» і продовжили співпрацю з університетом Козьмінського.

Ми рухаємося далі у створенні нових інтелектуальних продуктів і запускаємо першу відкриту стратегічну програму від TransformWISE.
Бренд Caparol належить міжнародному концерну DAW SE (Deutsche Amphibolin-Werke), що має історію у більш ніж 125 років. В Україні бренд представлений дочірнім підприємством Caparol Ukraine та виробництвом ТОВ «КАПАРОЛ ДНІПРО».

ProPM – це школа управління будівельними проектами. Тут у середовищі професіоналів та експертів навчаються теорії, практиці та інноваційним технологіям в управління будівельними проектами.

Університет ім. Леона Козьмінського входить до найкращих університетів Європи за версією Financial Times. Вже 17 років він займає перше місце серед приватних університетів в освітніх рейтингах, опублікованих польськими інформаційними порталами Perspektywa, Rzeczpospolita, WPROST. Університет має відзнаку від Національного акредитаційного комітету за професійність викладання таких навчальних дисциплин як управління, публічне адміністрування та право.