7-9 лютого 2020
Виїзний навчальний модуль випускників President’s MBA kmbs
 Співвласник Агенції стратегічних рішень TransformWISE Володимир Павелко провів у Івано-Франківській області виїзний навчальний модуль «Ідеї на зламі» для випускників President’s MBA Києво-Могилянської бізнес-школи.

Під час модулю власники бізнесу в тісному колі однодумців працювали над ідеями, які з’являються на зламі ментальних, функціональних і часових переходів. Учасники зустрілися з лідерами думок, які спромоглися визначити та реалізувати власну позицію всупереч традиційним поглядам і розумінням, змогли перетворити у реальність власну Візію й отримати нетривіальні результати авторської стратегії.

Зокрема під час модулю відбулися дискусії з членом Наглядової ради «Єврокар» і автором книги «Перший інвестор» Володимиром Пановим; управлінцем і меценатом, засновником Zenko Gallery та фонду сучасного мистецтва Zenko Foundation Зенко Афтаназівим; засновником проекту «Промприлад. Реновація» Юрієм Филюком. Учасники створювали кейс перформативного мистецтва з Яремою Стециком та досліджували нетривіальні арт-об’єкти Франківська з Лілією Гоголь.

За словами учасників модулю, вони продовжили шлях інтелектуального пізнання проривних ідей, новітніх бізнес-моделей і розширення горизонтів мислення через граничні переходи.