29 грудня 2021

Ще один рік ми створили разом

У 2021 році ми досягали успіхів і зазнавали невдач, але головне – ми не зупинялися і виконували свою місію – творили передумови для якісних змін в бізнесі, державі та суспільстві.

Ми поповнили команду TransformWISE і розширили ціннісну пропозицію інтелектуальних рішень. Ми запустили нові управлінські програми та уклали нові стратегічні альянси. Ми працювали в Україні й за кордоном. Ми розробили нові трансформаційні проекти в публічному та приватному секторах і щиро бажаємо нашим клієнтам і друзям осмисленої імплементації стратегічних рішень.

НОВІ ПРОЕКТИ В 2021

Ми виступили інтелектуальними партнерами в програмах розвитку топ-управлінців для Академії ДТЕК, ПриватБанку та BAYADERA Group. Ми реалізували проекти з міжнародними партнерами партнерами UNOPS та OSCE в ініціативах розвитку управлінського капіталу публічного сектору. Ми сприяли створенню і впровадженню стратегічних рішень в компаніях-лідерах на своїх ринках – ART NATION в креативній індустрії, ATMOSFERA у сфері відновлюваної енергетики, MTB BANK в банківських рішеннях для представників морської справи. І ми з гідністю представили свої стратегічні спроможності на американському континенті в проєкті вибагливої сфери послуг – оренди ексклюзивних та екзотичних автомобілів компанії GM Luxe Miami.

ІСНУЮЧІ ПРОЄКТИ – ВЗАЄМОДІЯ З ДРУЗЯМИ

У році, що минає, ми продовжили інтелектуальну підтримку проєктів трансформації провідника будівельних рішень Caparol Ukraine та регіонального лідера-мережі заправних станцій Autotrans, розвитку управлінського потенціалу в OTP Bank Ukraine, Школі управління будівельними проектами PRO PM та Українській Школі Бізнесу UaBS. Окрему гастрономічну насолоду отримали при співпраці з творцем сильних сирних рішень ARDIS Group.

НОВІ УПРАВЛІНСЬКІ ПРОГРАМИ

Крім вже існуючих проєктів закритого корпоративного навчання, ми стартували на відкритому ринку: ми запустили чотирьохмодульну програму зі стратегічного лідерства, результатом якої стали захищені проєкти розвитку в сферах державного управління, кібербезпеки, виробництва, рітейлу, аналітики та логістики.

Ми створили нові стратегічні альянси з Savchuk BI School і запустили спільну стратегічну програму TransformWISE з професором Володимиром Савчуком, яка об’єднала десятки власників, членів наглядових рад і топ-керівників бізнесу в прагненні розвитку своїх стратегічних спроможностей.

СТВОРЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО КОНТЕНТУ

Ми стартували проєкт з Лабораторія Publisher, і вже скоро, вперше, майже за 30 років управлінського дискурсу в світі про стратегії бізнес-екосистем, Україна побачить переклад двох книг професора зі світовим ім’ям і визнаного мислителя в домені екосистемних стратегій Рона Аднера: «Winning the Right Game» та «The Wide Lens». Це будуть перші книжки про бізнес-екосистеми українською.

І ми не тільки перекладаємо родзинки світової управлінської думки, але й творимо власний управлінський дискурс та новітні моделі навчання для дорослих. Але про це вже у наступному 2022 році.

Бажаємо всім веселих та осмислених свят!


З любов’ю,

Володимир Павелко та команда TransformWISE