12 вересня 2020
Старт програми «Територія власного «Я»
 За методологічної підтримки Агенції стратегічних рішень TransformWISE стартувала програма розвитку лідерського капіталу «Територія власного «Я» для викладачів «Академії сучасної освіти А+». Співвласник Агенції Володимир Павелко став автором та одним із ключових викладачів на програмі. Також в ролі викладачів програми виступають Володимир Бородянський, Ігор Козловський, Володимир Моренець, Тарас Лютий, Ольга Балашова та інші.

«Територія власного «Я» – це шести-модульний навчальний продукт, покликаний створити середовище для розвитку лідерського капіталу Вчителя, провідника Архітекторів майбутнього – наших дітей.

Ця програма – про свідомий вибір і прикладені «зусилля в часі» на побудову та реалізацію власного стилю мислення Освітянина. Це програма про Людину-Творця власної долі, Людину-Будівничого простору для розвитку інших, Людину-Дієвця, спроможну брати відповідальність за результат.

В продовж 3,5 місяців програми учасники шукають відповідь на питання, яку «Територію власного «Я» вони досліджують і який процес цього «Я» моделюють. Із висновками персональних пошуків учасники виходять на захист проекту наприкінці навчання.

«Академія сучасної освіти А+» – це культурно-освітній комплекс покоління Z. Виховує креативну та прогресивну молодь України.