21 грудня 2021
Проведення стратегічної сесії для компанії Caparol Україна
Агенція TransformWISE розпочала 2022 рік із проведення стратегічної сесії для компанії Caparol Україна, світового лідера в галузі професійних покриттів. Компанія працює понад 125 років і завжди відкрита до нового досвіду, ініціатив і проектів.

18-21 січня генеральний директор Caparol Ukraine Віталій Верещагін та топ-менеджери компанії зібралися в Луцьку для того, щоб підбити підсумки роботи в управлінському полі за минулий період та визначити ключові пріоритети розвитку компанії в майбутньому.

Перший день пройшов у дружньому спілкуванні, що допомогло відволіктися від операційної рутини та налаштуватися на творчу хвилю. Символічним стало відвідування старовинного Луцького замку XIII сторіччя з зануренням в історію Волинського краю й розкодуванням феномену ідентичності.

Натхненна зустріч із українським музикантом, лідером та вокалістом гурту «От Вінта!», художником, громадським діячем, актором і письменником Юрієм Журавлем підсилила розкриття феномену «я» через автентичний досвід. Юрій презентував свою книгу «Знай наших» із унікальною історією України в біографічних оповіданнях про видатних діячів держави. Адже історія – ланцюжок безперервних трансформацій від минулого до сьогодення та майбутнього.

Стратегічна сесія невипадково проходить на території міжнародного холдингу Modern Expo. Ця провідна компанія з виробництва та постачання торговельного обладнання в Центральній та Східній Європі є лідером у впровадженні філософії ощадливого виробництва в Україні.

Учасники стратегічної сесії також подискутували з співвласником та генеральним директором компанії Modern Expo Петром Пилипюком щодо стратегічного розвитку.

Крім цього управлінці занурилися на цілий день в філософію LEAN на виробництві Modern Expo.

Чергова стратегічна сесія, як ковток свіжого повітря, як система підзарядки стратегічного курсу допомагає компанії реалізувати свої амбітні плани.


Caparol Україна– лідер у роботі зі значними архітектурними спорудами у світі та в Україні зокрема. Проекти компанії у світі: олімпійський стадіон "Гніздо птиці" (Пекін), стадіон "Альянс-Арена" (Мюнхен). Проекти компанії в Україні: НСК «Олімпійський» (Київ), Софійський собор (Київ), Львівська ратуша (Львів), площа Петефі (Ужгород), Катерининська церква (Чернігів), Андріївська церква (Київ), Верховна Рада (Київ), Успенський собор та дзвіниці Києво-Печерської лаври (Київ), стадіон «Донбас Арена» (Донецьк), Донецький державний драматичний театр в Україні (Донецьк) та інші. Окрім загальновідомих об'єктів, продукція Сараrol активно застосовується при будівництві приватних котеджів, готелів, клінік, багатоповерхових житлових будівель та споруд промислового характеру.


Міжнародний холдинг «Модерн-Експо» є одним з найбільших виробників і постачальників обладнання для роздрібного та FMCG бізнесу в Центральній та Східній Європі.