7-8 грудня 2021
Запуск трансформаційного проекту в компанії «Атмосфера»
7-8 грудня агенція стратегічних рішень TransformWISE розпочала першу частину стратегічної сесії для компанії «Атмосфера», українського лідера дистрибуції обладнання та рішень у галузі відновлюваної енергетики з 2003 року. Мета взаємодії – створити умови для якісного скачка в управлінні компанією.

В перший день учасники сесії разом з Володимиром Павелком розв’язували міжнародні та українські кейси з спорту, рітейлу, виробництва та фінансових послуг. Команда налаштовувалася на роботу з трансформаційною методологією: надмета, стратегічний задум, концепція ecosystem-as-a-structure. Була проведена важлива робота по смисловій інтеграції всіх учасників процесу для подальшої роботи з власними кейсами та розробкою стратегічних моделей.

У других день сесії учасники перейшли від теорії до практики:

• створили візійний маніфест своєї компанії і перейшли до роботи зі стратегічним задумом, що надало розуміння засадничих принципів та стратегічної структури компанії в цілому;
• вийшли на розуміння продукту, визначили три типи ключових споживачів та описали ціннісні пропозиції (value propositions) для кожного з них;
• отримали домашнє завдання проаналізувати ключові ризики по всьому ланцюжку створення цінності (value added chain).

У подальшому команда буде шукати ключ до управління екосистемою та розробляти стратегію взаємодії.

Після завершення першого блоку сесії власник компанії «Атмосфера» Олексій Бадіка відмітив важливість участі ключової команди у процесі трансформації. Топ-менеджери відзначили роботу зі смислами, розуміння ментальних пасток та розширення горизонту стратегування.


Компанія «Атмосфера» — лідер дистрибуції обладнання та енергоефективних рішень у галузі сфері відновлюваної енергетики в Україні.